استاندار فارس ضمن تبریک به «محمدحسن اسدی» شهردار کلان‌شهر شیراز به‌عنوان شهردار برتر در سال ۱۴۰۱ در پی ارزیابی حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری از ارائه خدمات مطلوب به شهروندان قدردانی کرد.

به گزارش هویدا آنلاین، استاندار فارس ضمن تبریک به «محمدحسن اسدی» شهردار کلان‌شهر شیراز به‌عنوان شهردار برتر در سال ۱۴۰۱ در پی ارزیابی حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری از ارائه خدمات مطلوب به شهروندان قدردانی کرد.

در لوح تقدیر محمدهادی ایمانیه خطاب به محمدحسن اسدی شهردار کلان‌شهر شیراز آمده است: در فرهنگ غنی اسلامی با اهتمام خالصانه در جهت خدمت به مردم و در راستای ارتقاء کیفیت زندگی آنان که کسب رضایت خداوند متعال را به دنبال خواهد داشت، کاری بس عاقلانه و ستودنی است.

نماینده عالی دولت در فارس خاطرنشان کرد: نظر به اینکه برای ارزیابی به‌عمل‌آمده توسط حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، جنابعالی به‌عنوان شهردار برتر در سال ۱۴۰۱ برگزیده‌شده‌اید، بدین‌وسیله ضمن تبریک از زحمات ارزنده شما و همکارانتان در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان قدردانی نموده و توفیق روزافزون شما را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر را (عج) مسألت دارم.